XRP przybiera niedźwiedzi obrót, gdy Whale rozładowuje 65 milionów monet, co dalej?

XRP wykonał dziś znaczący niedźwiedzi zwrot, dostosowując się do szerszego ruchu na rynku kryptowalut i masowego zrzutu wieloryba, budząc obawy o przyszłą akcję cenową.

  • NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE
  • Wieloryb XRP zrzucił prawie 65 milionów monet na giełdy.
  • Zrzut wywołał poważne niedźwiedzie nastroje na rynku.
  • Cena XRP spada wraz z szerszym trendem rynkowym.

Na tle niezwykłego niedźwiedziego ruchu na rynku kryptowalut, wieloryb XRP kontynuował zrzucanie znacznych ilości monet na giełdy. W ciągu ostatniego dnia odnotowano prawie 65 milionów XRP, co wzbudziło poważne obawy wśród uczestników rynku kryptowalut. XRP odczuwa obecnie gorący trend spadkowy na szerszym rynku, co widać również po spadku Bitcoina (BTC) do poziomu 57 tys. dolarów. Co więcej, zrzut wieloryba, pomimo ostatnich postępów w sprawie XRP, wywołał burzę spekulacji na temat przyszłych ruchów cen.

Wieloryb zrzuca 65 milionów monet

W kilku postach udostępnionych przez narzędzie do śledzenia transakcji w łańcuchu Whale Alert wskazano, że 64,70 miliona monet zostało przeniesionych na CEX za pośrednictwem tego samego adresu wieloryba. Zgodnie z danymi, adres …Rzn został zarejestrowany jako dokonujący masowego zrzutu.

Co ciekawe, wieloryb przeniósł 32,69 miliona XRP, o wartości 15,12 miliona dolarów, na giełdę kryptowalut Bitso. Tymczasem w innej transakcji wieloryb przeniósł 32,01 miliona XRP o wartości 14,82 miliona dolarów na giełdę kryptowalut Bitstamp.

Pojawienie się tych transakcji wśród XRP wykazujących oznaki wycofywania się podniosło niedźwiedzie nastroje rynkowe. Warto również zauważyć, że utrzymują się spekulacje na temat powiązania tego wieloryba z Ripple. W kontekście, transakcje te stały się powtarzającym się zjawiskiem wkrótce po strategicznym nabyciu przez Ripple udziałów w Bitstamp.

W międzyczasie cena XRP nadal spadała, dostosowując się do masowego zrzutu wieloryba i szerszego trendu rynkowego. Pomimo pozytywnych zmian w procesie Ripple przeciwko amerykańskiej SEC, ponieważ Ripple złożył zawiadomienie o uzupełnieniu uprawnień, społeczność XRP nie była jeszcze świadkiem znaczącej zmiany nastrojów rynkowych.

Zbiorniki cenowe XRP

W momencie publikacji cena XRP wykazywała oznaki cofnięcia, spadając o 6,84% do 0,4502 USD. 24-godzinne minima i maksima aktywów wspieranych przez Ripple wynoszą odpowiednio 0,4486 USD i 0,4833 USD.

Futures OI XRP spadł o 10,08% do 547,41 mln USD, co zbiegło się ze spadkiem ceny. Jednak wolumen instrumentów pochodnych wzrósł o 86,88% do 1,58 mld USD. Wskazuje to na niepewny sentyment rynkowy dla XRP.

Tymczasem analityk kryptowalut Dark Defender zabrał głos na X, zwracając uwagę na zawirowania kryptowaluty poniżej 0,4623 USD. Analityk twierdzi, że wolumen jest obecnie na płytkim poziomie, co wskazuje na brak aktywności rynkowej bez sprzedaży lub kupna. Może to potencjalnie utorować drogę do spadku do 0,3917 USD, jeśli XRP zamknie się poniżej 0,4623 USD.

Entuzjaści rynku kryptowalut nadal obserwują token pod kątem istotnych zmian.

Możesz także polubić

More From Author

+ There are no comments

Add yours