XRP News: Prawnik Pro-XRP kupuje spadek, oczekuje kolejnego niższego punktu wejścia

XRP News: Prawnik Pro-XRP zwiększa swoje zakłady, gdy cena spada poniżej poziomu 0,4 USD, jednocześnie sugerując większą akumulację, jeśli cena spadnie dalej w najbliższej przyszłości.

  • NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE
  • Cena XRP spadła dziś poniżej poziomu 0,40 USD, wywołując obawy rynku.
  • Pomimo ostatniego spadku, prawnik pro-XRP Bill Morgan pozostaje optymistą co do przyszłego potencjału XRP.
  • Bill Morgan powiedział również, że zgromadzi więcej XRP, jeśli cena spadnie do kluczowego poziomu.

XRP News: Natywna kryptowaluta Ripple, XRP, zanotowała dziś gwałtowny spadek o ponad 11% i spadła poniżej poziomu 0,40 USD. Spadek ten wywołał obawy w całym sektorze aktywów cyfrowych, który już teraz boryka się z szerszym krachem na rynku kryptowalut.

Jednak prawnik pro-XRP, Bill Morgan, pozostaje optymistą, wykorzystując spowolnienie jako okazję do zakupu. Jego działania i komentarze wywołują dyskusje na temat potencjalnych przyszłych ruchów XRP i strategii wykorzystania jego obecnej zmienności.

XRP News: Prawnik ujawnia strategiczne posunięcie w obliczu spowolnienia na rynku

Bill Morgan, znany ze swojego pro-XRP stanowiska, niedawno podzielił się na platformie X, że kupił więcej XRP za nieco ponad 0,40 USD w obliczu obecnego spadku cen. Ruch ten ma miejsce, gdy XRP walczy poniżej progu 0,40 USD, co stanowi znaczący spadek podczas szerszej wyprzedaży rynkowej.

Morgan pozostaje jednak niezrażony, postrzegając spadek jako szansę, a nie niepowodzenie. Poza tym, zasugerował również dalszą strategię zakupową, planując nabyć więcej XRP, jeśli cena osiągnie 0,375 USD.

W niedawnym poście X Morgan wyraził gotowość do niższego punktu wejścia, podkreślając swoje strategiczne podejście do gromadzenia XRP po korzystnych cenach. Sentyment ten znalazł oddźwięk wśród niektórych jego zwolenników, a jeden z użytkowników skomentował: “To dobry ruch. Tylko po to, by zyskać. Nie ma zbyt wiele miejsca na dalsze spadki”.

Tymczasem aktywne zaangażowanie Morgana w społeczność odzwierciedla jego wiarę w potencjał XRP do ożywienia i wzrostu. Działania Morgana wynikają jednak z jego analizy szerszych trendów rynkowych. Poza tym wywołało to również spekulacje na temat nasilającej się walki Ripple Vs. SEC.

Podkreślił on ostatnie spadki na rynku i odniósł się do Moon Lambo, wybitnego analityka XRP znanego z optymistycznych prognoz. Ostatnie filmy Moon Lambo wykazały ostrożny ton w odniesieniu do spadku cen XRP, odzwierciedlając obecną niepewność na rynku.

Morgan zauważył: “Nawet Moon Lambo ma trudności z ustaleniem, kiedy osiągnięto dno lub czy istnieją dalsze głębokości do zanurzenia”.

Reakcje rynku w obliczu słabych wyników

W najnowszych wiadomościach dotyczących XRP, proaktywna strategia zakupowa Morgana wywołała dyskusje w społeczności kryptowalut. Podczas gdy niektórzy użytkownicy popierają jego podejście, inni wzywają do ostrożności. Na przykład, jeden z użytkowników zasugerował Morganowi, aby “przestał mieć obsesję” na punkcie wahań cen XRP, wskazując na jego częste posty dotyczące wartości monety.

Morgan odpowiedział jednak: “Nie mogę przestać być podekscytowany możliwościami zakupu”, wskazując na swoją wiarę w długoterminowe perspektywy XRP pomimo obecnego spowolnienia na rynku. Entuzjazm Morgana dla XRP kontrastuje z szerszymi nastrojami rynkowymi, w których dominuje niepewność i strach.

Tymczasem jego odniesienie do metafory Eltona Johna, porównujące wsparcie cenowe XRP do “świecy na wietrze”, oddaje kruchość obecnej sytuacji rynkowej. Mimo to działania Morgana podkreślają strategię skoncentrowaną na wykorzystaniu spadków rynkowych w celu wzmocnienia swoich zasobów XRP.

Choć ostatnie spadki wystawiły na próbę zaufanie inwestorów, osoby takie jak Morgan pozostają optymistami, postrzegając obecne warunki rynkowe jako szansę na gromadzenie aktywów po niższych cenach. Jego podejście odzwierciedla szerszą strategię kupowania podczas spadków, taktykę, którą wielu inwestorów na niestabilnych rynkach uważa za atrakcyjną.

Tymczasem podczas pisania cena XRP spadła o prawie 11% i znajdowała się nieco powyżej poziomu 0,4 USD. W ciągu ostatnich 24 godzin kryptowaluta osiągnęła najniższy poziom 0,3911 USD, a jej wolumen obrotu wzrósł o 40% do 2,13 mld USD. Co więcej, XRP Futures Open Interest (OI) spadł dziś o ponad 18%, odzwierciedlając słabnący apetyt inwestorów na ryzyko.

Możesz także polubić

More From Author

+ There are no comments

Add yours