Oto dlaczego cena Celsius (CEL) wzrosła dziś o 120%

Celsius (CEL) wzrósł powyżej innych aktywów kryptograficznych, odnotowując 120% wzrost w ciągu ostatnich 24 godzin, gdy wolumeny wzrosły do 872%.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

  • Celsius odnotował dziś zyski przewyższające rynek kryptowalut.
  • Aktywa podskoczyły o 120% przy dziennym wolumenie obrotu przekraczającym 872%.
  • Dzieje się tak po wzroście byczych nastrojów i aktywności wielorybów.

Celsius (CEL) odnotował wzrost o 120% w ciągu ostatnich 24 godzin po wzroście nastrojów i wolumenu obrotu. Dzieje się tak, gdy rynek kryptowalut odnotowuje niewielkie ożywienie po tym, jak handel między dniami spowodował, że najlepsze monety straciły na sile. Wzrostowa dynamika odnotowana przez CEL wywołała szał wokół przestrzeni kryptowalutowych, a niektórzy nazywają to wzrostem w stylu pump-and-dump.

Celsius notuje 120% wzrost

Ruch tokena w górę czyni go jednym z najbardziej zyskujących w ciągu ostatnich 24 godzin. Ponad 120% wzrost CEL w tym okresie wynika z pewnych czynników, takich jak ponadprzeciętne wolumeny obrotu, aktywność wielorybów i ogólne ożywienie rynku. Dzienny wolumen obrotu wynosi 85,4 mln USD, co oznacza ogromny wzrost o 872%.

Ta zwiększona aktywność przewyższa najlepsze monety na rynku, a Bitcoin (BTC) i Ethereum (ETH) odnotowują dzienne wolumeny obrotu odpowiednio o 5,78% i 9,2%. Aby spojrzeć na to z perspektywy, szerszy rynek kryptowalut wzrósł o 7,52%.

Bycze działania na łańcuchu pozostają czynnikiem napędzającym główne monety, ponieważ społeczność gromadzi się wokół tokenów. W momencie publikacji prasowej kurs CEL wynosił 1,21 USD, zwiększając tygodniowe zyski do 87%, podczas gdy 30-dniowy obrót wzrósł do 692%.

Aktywa te odnotowały również znaczną aktywność wielorybów wraz ze wzrostem wolumenów. Nastroje wielorybów pobudziły wzrost na rynku, ponieważ wywołały presję zwyżkową na aktywa. Ogólny byczy sentyment rynkowy również przyciągnął dziś inwestorów do Celsiusa. Bitcoin kosztuje dziś 68 913 USD, odzyskując 2,3%, a inne aktywa odnotowują podobne wartości.

Reakcja rynku kryptowalut

Celsius odnotowujący ponad 120% był zaskoczeniem dla wielu członków społeczności, chociaż miesięczne wpływy pokazują, że aktywa były na trajektorii wzrostowej. Początkowe reakcje entuzjastów kryptowalut na X (dawniej Twitter) są mieszane, a niektórzy użytkownicy wpadli w szał z powodu wzlotów.

Z drugiej strony, niektórzy użytkownicy aktywów cyfrowych obawiają się gwałtownego spadku w przypadku zmiany nastrojów rynkowych. Głównym tego powodem jest fakt, że aktywa wzrosły powyżej wysoko dochodowych monet memowych.

Możesz także polubić

More From Author

+ There are no comments

Add yours