Ripple współpracuje z Clear Junction w celu usprawnienia płatności transgranicznych w Wielkiej Brytanii i UE

Ripple współpracuje z Clear Junction w celu usprawnienia płatności transgranicznych w Wielkiej Brytanii i regionie UE, umożliwiając natychmiastowe i bezpieczne wypłaty w GBP i EUR.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

  • Ripple i Clear Junction współpracują w celu zwiększenia płatności transgranicznych w Wielkiej Brytanii i UE.
  • Clear Junction ułatwi klientom Ripple natychmiastowe wypłaty w GBP i EUR.
  • Partnerstwo oznacza strategię Ripple, aby rozszerzyć swoją globalną obecność.

Ripple, firma fintech stojąca za kryptowalutą XRP, zyskała znaczną uwagę po ogłoszeniu nowej współpracy z Clear Junction. W szczególności partnerstwo to ma na celu usprawnienie transgranicznych usług płatniczych Ripple w Wielkiej Brytanii i UE, zapewniając natychmiastowe i bezpieczne wypłaty w GBP i EUR. Przyjrzyjmy się zatem najnowszym wydarzeniom i zobaczmy, w jaki sposób partnerstwo pomogłoby w ulepszeniu usług płatniczych dla klientów.

Ripple współpracuje z Clear Junction w celu usprawnienia płatności transgranicznych

Partnerstwo Ripple z Clear Junction stanowi znaczący krok w kierunku zwiększenia transgranicznych usług płatniczych. W szczególności, zgodnie z ogłoszeniem, Clear Junction ułatwi klientom Ripple natychmiastowe i bezpieczne wypłaty w GBP i EUR.

Tymczasem Cassie Craddock, dyrektor zarządzający na Europę w Ripple, wyraziła entuzjazm z powodu partnerstwa, stwierdzając, że Clear Junction obsługuje wszystkie przypadki użycia Ripple i ma silne relacje z kilkoma istniejącymi klientami Ripple. Poza tym Craddock wyraził zadowolenie z powiązania Ripple z globalnym dostawcą usług płatniczych, mówiąc, że firma „postrzega to jako zaledwie początek naszej relacji”.

Warto zauważyć, że Clear Junction jest autoryzowaną przez FCA instytucją pieniądza elektronicznego, która oferuje szereg usług, w tym wielowalutowe rachunki płatnicze, wirtualne IBAN i usługi skarbowe dla regulowanych instytucji finansowych. Poza tym, mocne strony operacyjne firmy zapewniają bezpieczeństwo i ochronę funduszy partnerów.

Dyrektor generalny Clear Junction, Dima Kats, podkreślił potencjał technologii blockchain i kryptowalut w rewolucjonizowaniu bankowości korespondencyjnej. Powiedział, że to partnerstwo podkreśla znaczenie dwóch firm łączących ręce w celu ulepszenia ich „odpowiednich produktów i usług”.

Zwiększanie globalnego zasięgu

Ripple Payments, znany ze swojej infrastruktury blockchain klasy korporacyjnej, upraszcza transakcje transgraniczne dla firm. Platforma oferuje kompleksową obsługę klienta, rozwiązania do zarządzania płynnością, linie kredytowe i płatności w czasie rzeczywistym.

Ponadto usługi firmy obejmują ponad 55 krajów i sześć kontynentów, z możliwością wypłat na ponad 80 rynkach, co stanowi ponad 90% globalnego rynku walutowego. Warto również zauważyć, że firma stojąca za kryptowalutą XRP znalazła się na radarze inwestorów w związku z trwającym procesem Ripple Vs. SEC.

Oczekuje się jednak, że współpraca z Clear Junction jeszcze bardziej umocni obecność Ripple na rynkach Wielkiej Brytanii i UE. Poza tym, partnerstwo jest zgodne ze strategią Ripple, aby rozszerzyć swój globalny zasięg i ulepszyć swoje rozwiązania płatnicze.

Tymczasem innowacyjne podejście Ripple ma na celu zmniejszenie złożoności i kosztów związanych z tradycyjnymi transakcjami transgranicznymi, ułatwiając firmom wykorzystanie technologii blockchain. Wybór firmy Clear Junction jest strategiczny, biorąc pod uwagę jej silną zgodność z przepisami i zaawansowane standardy bezpieczeństwa, w tym certyfikat ISO 27001.

Możesz także polubić

More From Author

1 Comment

Add yours
  1. 1
    Allen

    Ostatnio odkryłem świetną stronę dla wszystkich fanów gier hazardowych online, którzy cenią sobie szybkie i pewne wypłaty. wypłacalne kasyna internetowe to idealne miejsce, gdzie znajdziesz rzetelne recenzje i rankingi kasyn, które gwarantują bezproblemowe wypłaty wygranych. Sprawdź sam i graj bez obaw!

+ Leave a Comment